Schaakpresentaties Hans Bouwmeester voor leden SVR

Ingediend door beheer op vr, 09/24/2021 - 10:16

Schaakpresentaties Hans Bouwmeester voor leden SVR

Ons lid Hans Bouwmeester gaat voor onze leden in groepjes eens per maand schaakpresentaties geven op de zaterdagmiddag bij hem thuis. De eerste middag is op 23 oktober 2021. Per keer is plaats voor maximaal 8 deelnemers. 

Hans Bouwmeester is o.a. medewinnaar van Hoogovenschaaktoernooi (1954). Er is bijna niemand die zo lang het topschaken van nabij heeft gevolgd en er ook zo boeiend over kan vertellen. Van zijn hand verschenen vele schaakboeken. Dus zeker ook aanbevolen om schaaktechnisch bij te spijkeren. 

Leden kunnen zich tot 4 oktober a.s. opgeven bij mij opgeven. 

Arian van Weerden, voorzitter SV Rivierenland 

avanweerden@hotmail.com I 06-83951499 

nieuwsbriefsoort