Simultaanschaak op Dorpsquiz Geldermalsen

Ingediend door beheer op wo, 08/24/2022 - 23:28

Onze clubleden Aat Liefbroer en Arian van Weerden gaven zaterdagmiddag 4 juni acte te préséance in een schaaksimultaan in de Dorpsquiz in Geldermalsen. In het oergezellige café-restaurant De Beurs bonden zij de strijd aan tegen 11 tegenstanders. In de Dorpsquiz Geldermalsen binden teams uit wijken en omringende dorpen met elkaar de strijd aan op tal van onderdelen. Vanuit elk team deed één vertegenwoordiger mee aan de schaaksimultaan. Jong en oud, mannen en vrouwen.

Er werd goed gespeeld in een levendige ambiance, met af-en-toe een mindere zet die een verlies inluidde. Aat Liefbroer moest één remise toestaan. Er kwam een professionele Konings-Indiër op het bord. Arian speelde aanvallend won al zijn partijen of stond gewonnen. Zijn hardnekkigste tegenstander schonk hij een remise.

De foto's kunt U door op deze link te klikken ophalen ( https://photos.app.goo.gl/7Kjf5Hdtix98yfCU7 )